homepage
shop

Informace o firmě

Společnost HAPex s.r.o. je jedním z největších expedičních skladů na eurohranoly, spárovky, palubky, PUR desky, OSB desky, KVH hranoly, exotické terasy pro truhláře a dřevozpracující průmysl v ČR. Činnost společnosti sahá do roku 1993, kdy si začala budovat pozici na českém i zahraničním trhu a tímto se stala významným importérem dřevomateriálů ze severských i tropických oblastí. Prioritou firmy HAPex s.r.o. je především kvalita výrobků, nadstandardní péče a profesionální přístup k požadavkům zákazníka.

Minulost

Společnost byla založena v České republice roku 1999 týmem odborníků s bohatými zkušenostmi v dřevozpracujícím průmyslu.

Činnost společnosti sahá již do roku 1993, kdy mateřská firma vybudovala síť profesionálních dodavatelů v České republice, Německu, Slovensku, Skandinávii, Rusku a Indonésii.

Současnost

K naplnění vysokých požadavků českého okenářského a dřevozpracujícího průmyslu má společnost HAPex s.r.o. ve vybraných světových lokalitách své kontrolní koordinátory, kteří permanentně zajišťují kvalitu a termíny dodávek.

Tito kontroloři působí ve výrobních závodech v Evropě, západní a střední Sibiři a na indonéských ostrovech, kde se zpracovává ta nejkvalitnější dřevní hmota

Dřeviny z těchto lokalit se importují do skladu spol. HAPex s.r.o. v Hradci Králové, anebo přímo k zákazníkovi, ať již v České republice, na Slovensku, v Polsku i do celé Evropy.

Budoucnost

V budoucnu se bude firma HAPex s.r.o. ještě více integrovat do obchodu s dřevomateriály v evropském měřítku. Dále budeme rozšiřovat nabídku dřevomateriálů a tímto upevňovat svoji pozici na českém i zahraničním trhu.

Doufáme, že jsme Vám přiblížili filozofii naší firmy a těšíme se na dobrou a přátelskou spolupráci.

Váš HAPex s.r.o. Team